top of page

Bireysel Müşteriler İçin

Yatırım Danışmanlığı

Nakdi ve vakti değerli, yatırım konusunda çıkmaza girmiş, parasını nasıl ve nereye kullanacağı hakkında kafası karışmış olan müşterilerimize emlak ve inşaat sektöründe vermiş olduğumuz bu danışmanlık ile alternatif kazanç kapıları açarak geleceklerini garanti altına almalarına yardımcı oluyoruz.

Profesyonel Portföy Yönetimi

Sektöre pasif gelir (kira geliri) için yatırım yapmış müşterilerimizin portföylerini profesyonel olarak yöneterek nakit ve vakit anlamında kazanç sağlamalarına yardımcı olmakla birlikte sıkıntı, stres ve kira takibi gibi konulardan da uzak kalmalarını sağlıyoruz.

Değerleme Raporu Belirlemesi

Sözleşmesi alınmış olan taşınmazlara ücretsiz olarak tam kapsamlı ekspertiz hizmeti sunarak değerinin al-tında satılmaya çalışılanlardan nakit, üzerinde satılmaya çalışılanlardan ise vakit anlamında zarar edilmesini önlüyoruz. Sunmuş olduğumuz bu hizmette öncelikle taşınmazı görme ve sözleşmeyi alma işlemleri gerçekleştikten sonra fotoğraf ve video çalışmaları yapılıp 2 gün içerisinde taşınmaz sahibine

E-posta ya da Whatsapp üzerinden 10 sayfalık bir PDF raporu ile değerleme işleminin sonucunu gönderip onay dahilinde ilgili taşınmazın satış ve pazarlama işlemlerini başlatıyoruz.

Hedef Kitle ve Demografi Analizi

Sözleşmesi alınmış ve değerleme raporu belirlenmiş olan taşınmazların pazarlama aşamasına girmeden önce hedef kitle ve demografi analizini gerçekleştiriyoruz. Hedef kitle analizinde ilgili taşınmazın hangi insan profillerine hitap ettiğini, demografi analizinde ise hangi bölgelerde nasıl insan profillerinin bulunduğunu öğrenerek hangi stratejiler ile reklam ve pazarlama çalışmalarını yürüteceğimizi öğrenmiş oluyoruz. Böylece hedef kitlesi “A”, pazarlama stratejisi “B” olan bir taşınmazı, “C” kitlesinde bulunan bir kişiye “D” stratejisini kullanarak satmaya çalışmakla zaman kaybetmeyerek müşterilerimize nakit ve vakit bakımından karlılık sağlamış oluyoruz.

Çoklu Pazarlama Desteği

Hedef kitle ve demografi analizinin ardından satışa konu olan taşınmazın satışı esnasında kullanılacak pazarlama stratejileri ile kitle iletişim araçlarını etkili olarak kullanıp başarılı bir şekilde satış kapatmaktayız. Satış kapatma becerimizin üstünlüğü ve bizi diğer klasik emlakçılardan ayırt eden kısmın sırrı ise çağımızın satış sihri olan dijital pazarlamayı etkili olarak pazarlama stratejilerimiz arasında yer vermemizden geçmektedir.

Dijital Kurgu ve Reklam Yönetimi

Dijital kurgu ve reklam yönetiminde satışa konu olan taşınmazın hem yerden hem de havadan video, fotoğraf ve 3d çekimlerini yaptıktan sonra uzman grafikerler tarafından üst düzey tasarım programlarında görüntülerin kurgusunu tamamlayıp dijital platformlarda taşınmazı en iyi şekilde sunup pazarlanabilecek hale getirmekteyiz.

Bir toplantıda
bottom of page