top of page

MÜTEAHHİT FİRMALAR İÇİN

Marka Yönetimi

Marka yönetimindeki nihai amacımız rekabette sürdürülebilir bir avantaj sağlayarak hedef kitle gözünde markaya yeni değerler kazandırıp pazardaki tüketiciler için seçimi kolaylaştırmak ve markanın tüketicilerin zihninde kalıcı yer edinmesini sağlamaktır.

Satış Tutundurma ve Geliştirme Yönetimi

Satış tutundurma ve geliştirme yönetiminde ki amacımız konut projeleri öncesinde ya da projeye başlanıldıktan sonraki kısa bir dönemde lansman dışında kalarak hedef kitleye satın alma yönünde teşvikler uyandırıp tamamen ilgili projeye özgü olarak tutundurma ve satış çabalarını yönettiğimiz bir stratejidir.

Halkla İlişkiler ve Pazarlama Yönetimi

Halkla ilişkiler yönetimindeki amacımız müteahhit firmanın pazara sunduğu proje ile projenin hedef aldığı kitle arasındaki iletişim hatlarını en ince ayrıntısına kadar oluşturmak ve ilgili firmanın bağlantı kurduğu ya da kurabileceği kişilerin profillerini analiz ederek, bu kişilerle gerek dijital platformlarda gerekse de sahada aktif ve düzenli olarak iletişim halinde kalıp projenin başlangıcından sonuna kadar tüm tanıtım faaliyetlerini yürütmek ve hedef kitlenin ne İstediğini kapsamlı bir şekilde öğrenmektir.

 

Pazarlama yönetimindeki amacımız ise halkla ilişkiler çalışmalarından elde ettiğimiz bilgiler dahilinde dijital ve konvansiyonel pazarlama sistemine “Buzz” ve “Gerilla” pazarlama anlayışını entegre ederek ilgili projenin sahada ve dijital platformlarda hedef kitleye interaktif bir şekilde ulaştırılmasını sağlayıp pozitif bir şekilde satış kapatmaktır.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri ilişkileri yönetimi ile sadece mevcut konut projesine değil aynı zamanda markaya, yani firmaya

duyulan ilgi bakımından da müşterilerle uzun dönemli ve kalıcı ilişkiler kurmayı hedefliyoruz. Buradaki

ana amacımız müşteriyi tanımak, müşterinin ihtiyaçlarını anlamak ve o ihtiyaçlar doğrultusunda

şeffaf ve güvenilir bir hizmet sunarak hem müşteri memnuniyeti sağlamak hem de geniş müşteri ağı bakımından ilgili firmayı zenginleştirmektir.

Dijital Kurgu ve Reklam Yönetimi

Dijital Kurgu ve reklam yönetiminde ilgili projenin hem yerden hem de havadan video, fotoğraf ve 3d çekimlerini yaptıktan sonra alanında uzman grafikerlere görüntüleri ileterek üst düzey tasarım programlarında görüntülerin kurgusunu tamamlayıp dijital platformlarda projeyi en iyi şekilde sunup pazarlanabilecek hale getirmekteyiz.

Aynı zamanda görüntüleri kurgulamakla kalmayıp ilgili projenin tüm satış döngüsü boyunca dijital platformlarda müteahhit firmanın ihtiyacı olan 360 derece tam kapsamlı sosyal medya yönetimini de yapmaktayız.

inşaat
bottom of page